Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 
 


Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Національний контактний пункт "Космос" РП-7
Національні контактні пункти (далі – НКП) Сьомої Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та технологічного розвитку на 2007-2013 роки (далі - РП 7) в Україні створюються у відповідності до Угоди між Україною та ЄС про наукове і технологічне співробітництво з метою розширення участі українських дослідницьких установ у проектах Сьомої рамкової програми.
Діяльність НКП РП 7 ґрунтується на загальних принципах заснування національних контактних пунктів, розроблених Європейською Комісією, і керується її рекомендаціями.
Основним завданням НКП є підтримка інтеграції наукової сфери України до європейського науково-освітянського простору та активізації взаємовигідного науково-технічного співробітництва з ЄС шляхом участі в рамкових програмах ЄС.

Головними напрямами діяльності НКП є:

  • Інформування громадськості щодо наукових і науково-технічних програм Європейської Комісії, в тому числі щодо поточних та наступних конкурсів, умов участі, а також можливостей та умов подачі пропозицій.
  • Підвищення обізнаності громадськості з цілями Європейської спільноти щодо активізації участі у Рамкових Програмах малих та середніх підприємств (МСП), а також жінок та молоді.
  • Організація та проведення спільно зі службами Європейської Комісії з певного тематичного напряму інформаційних днів, виставок, семінарів, конференцій, надсилання брошур, розміщення інформації на веб-сайті.
  • Надання допомоги та консультацій щодо пошуку партнерів, вибору варіантів фінансування, організації належного управління, правових та фінансових аспектів, митних процедур тощо у поточних проектах, що реалізуються за участю українських учасників.
  • Організація навчальних семінарів стосовно актуальних питань РП 7.
  • Підтримка зв’язку з іншими НКП в Україні та НКП інших країн, а також з відповідними службами Європейської Комісії з будь-яких питань участі в РП 7.
  • Участь у заходах та проектах Європейської Комісії, які стосуються діяльності НКП РП 7
  • Моніторинг участі українських учасників в РП 7 та інших європейських програмах; підготовка та надання органам державної влади аналітичних довідок та пропозицій з питань участі в європейських науково-технічних програмах і програмах у галузі досліджень й інновацій.
Спільним наказом Голови Державного агентства України з питань науки, інновацій та інформації та Голови Державного космічного агентства України від 16.02.2011 № 2/33 в Державному космічному агентстві України утворено Національний контактний пункт РП7 за пріоритетним напрямком «Космос» (НКП "Космос").

Відповідальною особою за діяльність НКП «Космос» в ДКАУ визначено Галагана Олександра Олександровича.

Контактна інформація:
Тел. +38044 2816298;
Факс: +38044 2816209;
Електронна пошта: fp7@nkau.gov.ua, galagan@nkau.gov.ua.

Перелік українських Національних контактних пукнтів за різними тематичними напрямками РП-7 можна знайти на веб-сайті ЄК CORDIS.
 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»