Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 
 


Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Державні науково-технічні програми та наукові частини державних цільових програм у сфері космічної галузі


Програма здійснюється відповідно до Указу Президента України від 6 лютого 2001 № 73 «Про заходи щодо використання космічних технологій для інноваційного розвитку економіки держави» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2001 року № 740 «Про Міжвідомчу програму впровадження космічних технологій у створення та виготовлення високотехнологічної цивільної продукції для потреб внутрішнього ринку і на експорт 2001-2005 роки».
  Метою програми є створення та організація серійного виробництва високотехнологічної цивільної продукції на базі впровадження космічних технологій на підприємствах космічної та інших галузей промисловості для задоволення потреб внутрішнього ринку з поступовим виходом на зовнішній ринок.

  В рамках виконання програми розроблено індуктивний датчик частоти обертів, що спроможний надійно працювати в складних умовах експлуатації — надвеликі температурні (до + 150°С) та механічні навантаження, широкий діапазон коливання питомої напруги (від 10 до ЗО В).
  На цей час вітчизняна промисловість та промисловість країн СНД не має аналогів з виготовлення подібних датчиків.
   
  06/20/2018: Делегація ДКА бере участь у заходах з космічної тематики ООН у Відні

  06/11/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав Головний центр спеціального контролю Національного центру управління та випробувань космічних засобів

  06/08/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко зустрівся з Президентом Національної академії наук України

  06/07/2018: Круглий стіл молоді ракетно-космічної галузі «Сучасні можливості космічної України» - післямова

  06/06/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Союз-ФГ»