Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Публічне акціонерне товариство “Хартрон”
 

Адреса:61070, Харків, вул. Академіка Проскури, 1, а/c 9971.
Голова правлінняВахно Микола Іванович
Телефон:+38(057) 719-06-95
Факс:+38(057) 719-06-95
E-mail:centr@cit.kharkov.ua
Веб-сторінка: www.hartron.com.ua
Напрямки діяльності:створення систем керування для ракетно-космічної техніки, енергетики, зокрема атомної, залізничного транспорту.


Публічне акціонерне товариство «ХАРТРОН» являє собою холдингову структуру, до складу якої входять керуюча компанія, власне ПАТ «ХАРТРОН», та 11 підприємств у формі ТОВ та ЗАТ, створених за участю керуючої компанії. Керує організацією Президент-Голова Правління ПАТ «ХАРТРОН» Микола Іванович Вахно.

Публічне акціонерне товариство “ХАРТРОН” є провідним в Україні та СНД підприємством зі створення систем керування для ракетно-космічної техніки, енергетики, зокрема атомної, залізничного транспорту.

Підприємство "ХАРТРОН" створено у 1959 році як комплексна науково-виробнича організація для розроблення, виробництва та експлуатації автоматичних систем керування ракетно-космічних комплексів. Багаторічний досвід створення високонадійних автоматизованих систем керування дозволяє створювати продукцію, що відповідає вимогам міжнародних стандартів.

За роки незалежності України в ПАТ «ХАРТРОН» здійснена глибока диверсифікація виробництва як по видах діяльності, так і по переліку основних замовників, проведена реструктуризація підприємства.

Ракетно-космічний напрям в діяльності «ХАРТРОНА» є пріоритетним.

Створено системи керування для ряду міжконтинентальних балістичних ракет, самої потужної в світі ракети-носія “Енергія” та ракет-носіїв легкого класу “Космос”, “Циклон”, “Дніпро”, “Рокот”, “Стріла”. Ракети-носії з системами керування “Хартрона” вивели на орбіту близько 1000 космічних літальних апаратів.

Системами керування “Хартрона” обладнано біля 100 супутників серії “Космос”, в тому числі модулі орбітальної станції “Мир” та міжнародної космічної станції «Альфа», українські супутники серії «Січ».

ПАТ «ХАРТРОН» є науковою організацією, має ліцензію ДКАУ на виконання робіт у космічній сфері. Підприємства, що входять до складу ПАТ «ХАРТРОН», розташовані в Харкові, Запоріжжі, Бердянську та Москві. Кожне підприємство є юридичною особою.

До складу ПАТ «ХАРТРОН» входять такі підприємства:

НВП ХАРТРОН-АРКОС ЛТД Розробка систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій.

НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД Виготовлення апаратури систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій, товарів народного споживання, пультів для залізниць і стативів.

ТОВ «НВП «ХАРТРОН-ЮКОМ» Розробка та виготовлення апаратури для систем управління космічних апаратів, телеметричної апаратури, волоконнооптичних ліній зв'язку, систем телемеханіки.

НВП ХАРТОН-ЕНЕРГО ЛТД Розробка і виготовлення приладів автоматизації для атомних і теплових електростанцій, газових аналізаторів.

ТОВ НВП «ХАРТРОН-АСКОНД» ЛТД Розробка підсистем системи управління РН PC-20 за програмою «Дніпро».

ТОВ «ВЕСТРОН» Підприємство, створене спільно з компанією «Westinghouse» (США). Проектування, виготовлення та впровадження під "ключ" автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних і теплових електростанцій.

ТОВ НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД Розробка та виготовлення апаратури релейного захисту та автоматики для об'єктів енергетики, вокзальної автоматики.

НВП «ХАРТРОН-ЕКСПРЕС» ЛТД Розробка та виготовлення електрообладнання для рухомого складу залізниць і вокзалів.

ЗАТ МКК «КОСМОТРАС» Надання пускових послуг за програмою «Дніпро» з використанням РН, створених на базі ракети PC-20.

ТОВ ВТП ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗОК Послуги телефонного зв'язку та інтернет.

ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС» Дитячий оздоровчий комплекс у м. Бердянськ.


Новини за темою: Публічне акціонерне товариство “Хартрон”
Новини за темою: Вахно Микола Іванович

Продукція підприємства: Публічне акціонерне товариство “Хартрон”
 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»