Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Пуск РН Днепр - 06/15/2010
 


Дата пуска

06/15/2010

Ракета-носій

Дніпро

Космодром

Пускова база "Ясний"

Корисне навантаження

Космічні апарати "Призма" Шведської космічної корпорації (SSC), "Пікард" Французького космічного агентства (CNES), український блок перспективної авіоніки (БПА) для системи керування РН “Циклон-4” та перспективних ракет-носіїв

Виконання завдання пуску

Завдання пуску виконано повністю


15 червня 2010 року о 17.42 за київським часом в рамках програми «Дніпро» з пускового центру «Ясний» (Оренбурзька область, Російська Федерація) відбувся успішний пуск ракети-носія «Дніпро», яка вивела на сонячно-синхронну орбіту космічні апарати: «Prisma» Шведської космічної корпорації (SSC) – демонстрація технологій, пов’язаних з наведенням, навігацією, керуванням та маневруванням в складі супутникового угруповання; «Picard» Французького космічного агентства (CNES) – моніторинг характеристик Сонця, з метою оцінки впливу коливань сонячної активності на клімат Землі й розширення знань про фізику Сонця. Крім того проведені перші льотні випробування вітчизняного блоку перспективної авіоніки (БПА) для системи керування РН “Циклон-4” та перспективних ракет-носіїв.

 
04/20/2018: Круглий стіл «Сучасні можливості космічної країни»

04/19/2018: Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі

04/19/2018: Учасникам круглого столу молодих працівників ракетно-космічної галузі України "Космічні можливості сучасної України"

04/17/2018: Щодо розповсюдження неправдивої інформації національним антикорупційним порталом «Антикор» про затримання в США Голови ДКА Дегтяренка П.Г. та Генерального директора ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» Дегтярева О.В.

04/13/2018: Відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки першому космонавту України Леоніду Каденюку