Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 
Національний контактний пункт "Космос" Європейської програми "ГОРИЗОНТ-2020"
 


Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Загальна інформація про програму Горизонт-2020


30 листопада 2011 року Європейська комісія офіційно оголосила про створення нової програми «Горизонт-2020» (Horizon 2020/H2020), призначеної об’єднати фінансування досліджень та інновацій в ЄС.
Ця програма буде впроваджена в період з 2014 по 2020 рр.
Програма «Горизонт-2020» дозволить полегшити виконання науково-дослідних та інноваційних робіт і підвищити їх ефективність, а також стимулюватиме зростання та більшу зайнятість, зважаючи на важливі завдання, які стоять перед нашим суспільством.
Назва нової програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій – «Горизонт-2020» - відображує прагнення забезпечити розвиток нових ідей, економічне зростання й робочі місця на майбутнє.
Програма «Горизонт-2020» є ключовим інструментом упровадження флагманської ініціативи створення Інноваційного союзу, для виконання зобов’язань, узятих цією ініціативою відповідно до висновків Європейської ради від 4 лютого 2011 року та Постанови Європарламенту щодо Інноваційного союзу від 12 травня 2011 року.
Програма «Горизонт-2020» об’єднує всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій, включаючи Рамкову програму з досліджень, Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій і діяльність Європейського інституту інновацій і технологій («ЕІТ»).
Програма «Горизонт-2020» має ряд нових рис, які дозволяють їй відповідати цілям сприяння економічному розвитку та вирішувати соціальні завдання:
- значне спрощення фінансування внаслідок спрощення структури програми, розроблення єдиного набору правил, скорочення бюрократичної тяганини завдяки простій схемі відшкодування витрат, запровадження єдиного підходу для учасників, скорочення роботи з паперами під час підготування пропозицій, рідшого проведення перевірок та аудитів із загальною метою зменшити середній час на видання гранта;
- інтеграція досліджень та інновацій завдяки забезпеченню безперешкодного та узгодженого фінансування від ідеї до виходу на ринок;
- збільшення підтримки інновацій та діяльності, наближеної до ринку, що веде до прямого економічного стимулювання;
- зосередження на розвитку бізнес-можливостей, враховуючі суспільні завдання;
- надання більших можливостей новим учасникам і молодим перспективним науковцям для просування своїх ідей та одержання фінансування.


 
 
01/30/2017: В рамках Х Форуму Європа-Україна відбулась дискусійна панель щодо українсько-європейського співробітництва у космічній сфері

06/24/2016: Голова ДКА Любомир Сабадош провів зустріч із Віце-президентом Європейського Парламенту Ришардом Чарнецьким

06/24/2016: Відбулося засідання українсько-польської Робочої групи з питань використання космічного простору

03/21/2016: Державним космічним агентством України проведено семінар з питань супутникової навігації

03/04/2016: Голова ДКА Любомир Сабадош з робочим візитом відвідав Республіку Польща