Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 


Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Пошук партнерів


Більшість з проектів, фінансованих ЄС, є спільними проектами не менше, ніж трьох організацій з різних держав-членів ЄС або асоційованих членів. Різні сервіси з пошуку партнерів допоможуть вам знайти організації, які хотіли б узяти участь у пропозиціях. Ви можете також розмістити там вашу пропозицію щодо співпраці.

Окремий дослідник або група дослідників: можна подати вашу пропозицію як окремого дослідника, групи чи організації. Такі можливості, в основному, фінансуються у рамках грантів «Горизонт-2020» Європейської дослідної ради (ERC) і програми Марії Склодовської-Кюрі (MSCA), а окремі установи малого та середнього бізнесу можуть подати заявку на програму H2020 SME instrument.
Є цілий ряд служб пошуку партнерів, наданих НКП, CORDIS та іншими установами:

1) Партнерська служба Cordis (https://cordis.europa.eu/partners/web/guest/home) – одна з найбільших баз даних профілів партнерів (само зареєстровані профілі).

2) База даних «Горизонт-2020» за тематикою Космос
Для пошуку партнерів по консорціуму для подання спільних заявок щодо участі у конкурсах програми Горизонт-2020 пропонуємо зареєструватися на веб-сайті "Countdown to Horizon 2020 Space Tour" (http://www.b2match.eu/h2020spacetour/pages/home) як "тільки запис у базі даних " (якщо ви не були зареєстровані раніше для участі у одному з заходів туру). Там ви зможете описати можливості вашої організації і дослідницькі інтереси в "профілі співпраці". Наразі база даних містить близько 1700 записів і буде залишатися доступною надалі.

3) Пошук ідеального партнера (http://www.ideal-ist.eu/partner-search/pssearch) – ресурс, розроблений мережею ICT NCPs, але профілі партнерів не обмежуються лише тематикою ICT. Послуга включає в себе консультації зі створення профілю вашим місцевим НКП, а також контроль якості всіх опублікованих даних.

4) База даних мережі європейських підприємств, відкритих до співпраці (http://een.ec.europa.eu/services/going-international) Enterprise Europe Network (EEN) публікує численний ряд інноваційно-технологічних профілів міжнародних компаній і науково-дослідних організацій, щоб допомогти визначити відповідних партнерів для ведення двостороннього бізнесу, інновацій і технологічного співробітництва.
5) Пошук партнерів зі сфери нанонауки і нанотехнологій, матеріали та нові виробничі технології (NMP) (https://www.nmp-partnersearch.eu/index.php).

Крім цього, Ви можете звернутися безпосередньо до свого Національного контактного пункту за підтримкою щодо пошуку партнерів.


 
 
10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

07/11/2018: Проведено Інформаційний день програми «Copernicus»

12/12/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Францію

09/22/2017: Голова ДКА зустрівся з європейськими експертами в рамках програми розширення системи EGNOS на Україну