Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА Павло Дегтяренко бере участь у 68-му Міжнародному астронавтичному конгресі в Австралії
 


В період з 25 по 29 вересня 2017 року Голова Державного космічного агентства України (ДКА) Павло Дегтяренко бере участь у Міжнародному астронавтичному конгресі (МАК-2017), що проходить в м. Аделаїда, Австралія.

Міжнародний астронавтичний конгрес – це щорічний захід, під час якого збираються космічні агентства, організації, установи та підприємства світу, діяльність яких пов’язана з дослідженням та використання космічного простору. МАК є всесвітнім міждисциплінарним та всеохоплюючим космічним заходом, який пропонує кожному ознайомитись з останніми космічними розробками, новинками та налагодити нові контакти і отримати потенційних партнерів.

Міжнародний астронавтичний конгрес проводить Міжнародна астронавтична федерація разом із її організаціями-партнерами Міжнародною академією астронавтики та Міжнародним інститутом космічного права. Кожного року місце, тема та організатор Міжнародного астронавтичного конгресу змінюється, що дозволяє кожному отримати можливість стати частиною світової космічної спільноти.

В рамках цьогорічного МАК-2017 Голова ДКА бере участь у пленарних та технічних заходах конгресу, багатосторонніх зустрічах керівників Космічних агентств світу. Програма візиту також передбачає низку двосторонніх зустрічей і бесід із делегаціями Уряду Австралії, НАСА, Європейського космічного агентства, Італійського космічного агентства, компанії Боїнг, Космічного агентства Південно-Африканської Республіки, Французького космічного центру, Німецького аерокосмічного центру та інших.

Зокрема 26 вересня у рамках МАК-2017 Головою ДКА Павлом Дегтяренком та Генеральним директором Мексиканського космічного агентства Франциско Хав’єр Мендієта Хіменесом (Mr. Francisco Javier Mendieta Jimenez) підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Мексиканським космічним агентством Мексиканських сполучених Штатів про співробітництво у космічній сфері в мирних цілях. Метою цього Меморандуму є сприяння розвитку співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами. Цей Меморандум став ще одним кроком до розширення двосторонньої співпраці в космічній сфері, який дозволить розпочати спільну взаємодію щодо виокремлення перспективних напрямів взаємодії й започаткувати практичну співпрацю між космічними агентствами та підприємствами, установами і організаціями обох країн в рамках спільних проектів та програм.

Голова ДКА Павло Дегтяренко та Генеральний директор Європейського космічного агентства Йохан-Дитрих Вёрнер
 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega