Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА П.Г. Дегтяренко у складі офіційної делегації України перебуває з робочим візитом у Канаді
 


В період з 31 жовтня по 2 листопада 2017 року Голова ДКА П.Г. Дегтяренко перебуває у Канаді як учасник офіційної делегації України, що супроводжує Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана під час його візиту до зазначеної країни.

В рамках візиту 1 листопада 2017 року у м. Монреалі відбувся українсько-канадський Аерокосмічний бізнес-форум.

Голова ДКА під час заходу представив космічну галузь України, основні пріоритети її розвитку та бачення українсько-канадської співпраці у цій сфері.

Програмою Форуму також було передбачено презентацію представника ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля», яка представила напрацювання підприємства та перспективний українсько-канадський проект, що передбачає запуски ракети-носія «Циклон–4М» з території Канади.

З канадської сторони у заході взяв участь Президент Канадського космічного агентства Сильвейн Ляпорте, представники уряду провінції Квебек, канадських аерокосмічних компаній.

В рамках Форуму в присутності Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством та Канадським космічним агентством у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Коментуючи підписання документу, Глава Уряду підкреслив, що Меморандум відкриває нові можливості та стане новою сторінкою у співпраці України та Канади.

Програма перебування Голови ДКА в Канаді також передбачає проведення низки переговорів стосовно розвитку співпраці зокрема з Канадським космічним агентством та канадськими компаніями, що працюють у космічній сфері.


    Прес-служба ДКА
 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega