Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА П.Г. Дегтяренко у складі офіційної делегації України перебуває з робочим візитом у Канаді
 


В період з 31 жовтня по 2 листопада 2017 року Голова ДКА П.Г. Дегтяренко перебуває у Канаді як учасник офіційної делегації України, що супроводжує Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана під час його візиту до зазначеної країни.

В рамках візиту 1 листопада 2017 року у м. Монреалі відбувся українсько-канадський Аерокосмічний бізнес-форум.

Голова ДКА під час заходу представив космічну галузь України, основні пріоритети її розвитку та бачення українсько-канадської співпраці у цій сфері.

Програмою Форуму також було передбачено презентацію представника ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля», яка представила напрацювання підприємства та перспективний українсько-канадський проект, що передбачає запуски ракети-носія «Циклон–4М» з території Канади.

З канадської сторони у заході взяв участь Президент Канадського космічного агентства Сильвейн Ляпорте, представники уряду провінції Квебек, канадських аерокосмічних компаній.

В рамках Форуму в присутності Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством та Канадським космічним агентством у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Коментуючи підписання документу, Глава Уряду підкреслив, що Меморандум відкриває нові можливості та стане новою сторінкою у співпраці України та Канади.

Програма перебування Голови ДКА в Канаді також передбачає проведення низки переговорів стосовно розвитку співпраці зокрема з Канадським космічним агентством та канадськими компаніями, що працюють у космічній сфері.


    Прес-служба ДКА
 
03/14/2018: День пам’яті Леоніда Каденюка

03/12/2018: Двадцять років після невагомості (або труднощі земного тяжіння). Присвячується пам’яті космонавта Леоніда Каденюка

03/07/2018: 6 березня 2018 року відбувся публічний звіт Голови Державного космічного агентства України Дегтяренка Павла Глібовича

03/03/2018: Голова ДКА України взяв участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу

02/28/2018: 6 березня 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Державного космічного агентства України П.Г. Дегтяренка