Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Зміни в галузі без молоді не можливі
 


1 березня Голова ДКА Любомир Сабадош провів Skype-конференцію з представниками Ради молодих працівників космічної галузі на чолі з Головою Ради Тетяною Бонькіною та іншими активістами. Обговорювалися гострі питання змін, що відбуваються на підприємствах, зокрема на ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля». Голова ДКА наголосив, що нагальною потребою галузі є її глибинне реформування, і що оцінку роботи менеджменту слід робити в першу чергу за його результатами. Керівники підприємств повинні брати відповідальність за виконання поставлених державою завдань і головне за використання державного бюджету за призначенням. Реальними рушіями змін в галузі є молоді працівники: Агентство заохочує їх до управління та участі у прийнятті рішень.

Сторони бачать необхідність та готові до подальшого ведення відкритого діалогу щодо змін у галузі із залученням представників усіх заінтересованих сторін. Публічні мітинги озвучують загальні лозунги, однак саме за столом перемовин натовп перетворюється на конкретних осіб, які ведуть конструктивну та ефективну дискусію, визначають план конкретних дій і відповідають за прийняті рішення.

Керівник ДКА звернув увагу, що призначення нового генерального директора КБ «Південне» буде відбуватися на конкурсній основі. Агентство рекомендуватиме Мінекономрозвитку включити до складу конкурсної комісії представника Ради молодих спеціалістів космічної галузі у якості незалежного експерта.

Прес-служба ДКА

 
06/20/2018: Делегація ДКА бере участь у заходах з космічної тематики ООН у Відні

06/11/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав Головний центр спеціального контролю Національного центру управління та випробувань космічних засобів

06/08/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко зустрівся з Президентом Національної академії наук України

06/07/2018: Круглий стіл молоді ракетно-космічної галузі «Сучасні можливості космічної України» - післямова

06/06/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Союз-ФГ»