Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Зміни в галузі без молоді не можливі
 


1 березня Голова ДКА Любомир Сабадош провів Skype-конференцію з представниками Ради молодих працівників космічної галузі на чолі з Головою Ради Тетяною Бонькіною та іншими активістами. Обговорювалися гострі питання змін, що відбуваються на підприємствах, зокрема на ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля». Голова ДКА наголосив, що нагальною потребою галузі є її глибинне реформування, і що оцінку роботи менеджменту слід робити в першу чергу за його результатами. Керівники підприємств повинні брати відповідальність за виконання поставлених державою завдань і головне за використання державного бюджету за призначенням. Реальними рушіями змін в галузі є молоді працівники: Агентство заохочує їх до управління та участі у прийнятті рішень.

Сторони бачать необхідність та готові до подальшого ведення відкритого діалогу щодо змін у галузі із залученням представників усіх заінтересованих сторін. Публічні мітинги озвучують загальні лозунги, однак саме за столом перемовин натовп перетворюється на конкретних осіб, які ведуть конструктивну та ефективну дискусію, визначають план конкретних дій і відповідають за прийняті рішення.

Керівник ДКА звернув увагу, що призначення нового генерального директора КБ «Південне» буде відбуватися на конкурсній основі. Агентство рекомендуватиме Мінекономрозвитку включити до складу конкурсної комісії представника Ради молодих спеціалістів космічної галузі у якості незалежного експерта.

Прес-служба ДКА

 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega