Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Державне космічне агентство України та іспанська компанія «ELECNOR Deimos» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у космічній сфері
 


    16 грудня 2016 року в Іспанії було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та компанією «ELECNOR Deimos», що має на меті посилення співпраці у космічній сфері.

    Співробітництво між ДКА та компанією «Deimos» здійснюватиметься у сфері дистанційного зондування Землі, зокрема розробка космічних систем, засобів спостереження Землі та спільне використання наземної інфраструктури. Додатково сторонами визначено інші потенційні напрями співпраці: створення пускових систем, контроль космічного простору, супутникова навігації, наукові дослідження, супутниковий зв'язок тощо.

    До української делегації, яку очолив заступник голови ДКА Володимир Міхеєв, також увійшли представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт».

 
04/23/2018: Виступ Голови Державного космічного агентства України П. Дегтяренка на круглому столі молодих фахівців "Сучасні можливості космічної України" 20 квітня 2018 р.

04/20/2018: Круглий стіл «Сучасні можливості космічної країни»

04/19/2018: Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі

04/19/2018: Учасникам круглого столу молодих працівників ракетно-космічної галузі України "Космічні можливості сучасної України"

04/17/2018: Щодо розповсюдження неправдивої інформації національним антикорупційним порталом «Антикор» про затримання в США Голови ДКА Дегтяренка П.Г. та Генерального директора ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» Дегтярева О.В.