Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Державне космічне агентство України та іспанська компанія «ELECNOR Deimos» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у космічній сфері
 


    16 грудня 2016 року в Іспанії було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та компанією «ELECNOR Deimos», що має на меті посилення співпраці у космічній сфері.

    Співробітництво між ДКА та компанією «Deimos» здійснюватиметься у сфері дистанційного зондування Землі, зокрема розробка космічних систем, засобів спостереження Землі та спільне використання наземної інфраструктури. Додатково сторонами визначено інші потенційні напрями співпраці: створення пускових систем, контроль космічного простору, супутникова навігації, наукові дослідження, супутниковий зв'язок тощо.

    До української делегації, яку очолив заступник голови ДКА Володимир Міхеєв, також увійшли представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт».

 
10/12/2018: Підприємства космічної галузі взяли участь у міжнародних виставках

10/12/2018: Проходить візит польської делегації в Україну

10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

10/03/2018: Пішов з життя доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений машинобудівник України, директор, голова правління «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» Олександр Петрович Верещак