Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА Любомир Сабадош провів зустріч із Віце-президентом Європейського Парламенту Ришардом Чарнецьким
 


Делегація у складі Голови ДКА Любомира Сабадоша та народних депутатів України Андрія Тетерука та Олега Осуховського з міжфракційого об’єднання «Україна – космічна держава» перебуває з візитом в Брюсселі на запрошення Віце-президента Європейського Парламенту Ришарда Чарнецького.

24 червня 2016 року у ході зустрічі з Віце-президентом Європарламенту обговорювалися питання можливості участі України у космічних проектах, які реалізуються в рамках космічних програм ЄС та ЄКА. Голова ДКА відзначив, що сьогодні налагоджено діалог між ДКА, Європейською Комісією, Європейським космічним агентством та космічними агентствами країн ЄС, а також висловив сподівання, що підтримка ініціатив української космічної галузі на рівні Європарламенту сприятиме реалізації спільних проектів та програм в галузі мирного освоєння космічного простору.

Також делегація зустрілася із Головою Підкомітету з питань безпеки та оборони та членом Комітету закордонних справ Європарламенту Анною Фотигою, Віце-президентом міжфракційної групи Європарламенту «Космос та Небо» Жаклін Фостер та проф. Каролем Карськім - казначеєм Європейського парламенту.


    Прес-служба ДКА
 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»