Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА Любомир Сабадош провів зустріч із Віце-президентом Європейського Парламенту Ришардом Чарнецьким
 


Делегація у складі Голови ДКА Любомира Сабадоша та народних депутатів України Андрія Тетерука та Олега Осуховського з міжфракційого об’єднання «Україна – космічна держава» перебуває з візитом в Брюсселі на запрошення Віце-президента Європейського Парламенту Ришарда Чарнецького.

24 червня 2016 року у ході зустрічі з Віце-президентом Європарламенту обговорювалися питання можливості участі України у космічних проектах, які реалізуються в рамках космічних програм ЄС та ЄКА. Голова ДКА відзначив, що сьогодні налагоджено діалог між ДКА, Європейською Комісією, Європейським космічним агентством та космічними агентствами країн ЄС, а також висловив сподівання, що підтримка ініціатив української космічної галузі на рівні Європарламенту сприятиме реалізації спільних проектів та програм в галузі мирного освоєння космічного простору.

Також делегація зустрілася із Головою Підкомітету з питань безпеки та оборони та членом Комітету закордонних справ Європарламенту Анною Фотигою, Віце-президентом міжфракційної групи Європарламенту «Космос та Небо» Жаклін Фостер та проф. Каролем Карськім - казначеєм Європейського парламенту.


    Прес-служба ДКА
 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega