Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Зустрічі з американськими делегаціями в ДКА
 


17 березня 2016 р. в рамках вивчення можливостей та подальшого зміцнення співробітництва між Україною та США в ДКА відбулися одразу дві зустрічі із представниками американської сторони.


Делегація департаменту міжнародного співробітництва Міністерства оборони США на чолі з Кітом Вебстером надала роз’яснення щодо "Форуму з оборонного співробітництва та закупок", який проводить США 23-26 травня 2016 р. у Вашингтоні. Форум має на меті об’єднати близько 100 представників українських міністерств, відомств, Національної академії наук України, Верховної Ради, РНБО, державних і приватних підприємств, які уклали чи планують укласти контракти щодо закупівлі товарів подвійного призначення з американськими компаніями, та реалізують такі контракти за нових умов.

Темою ділових переговорів із делегацією Orbital ATK була подальша співпраця з українськими підприємствами в рамках програми "Антарес". Сторони також обговорили майбутній пуск ракети-носія "Антарес", який запланований на 24 червня 2016 року. Компанія Orbital ATK запросила представників ДКА бути присутніми на цьому запуску - такий візит був би хорошою нагодою чергової зустрічі для обговорення спільних проектів.


    Прес-служба ДКА
 
01/12/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь в урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня народження Сергія Корольова – основоположника практичної космонавтики

12/29/2017: З Новим роком та Різдвом Христовим!

12/27/2017: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Зеніт-3Ф»

12/19/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Королівство Нідерланди

12/15/2017: Інтерв'ю Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка газеті "2000"