Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Зустрічі з американськими делегаціями в ДКА
 


17 березня 2016 р. в рамках вивчення можливостей та подальшого зміцнення співробітництва між Україною та США в ДКА відбулися одразу дві зустрічі із представниками американської сторони.


Делегація департаменту міжнародного співробітництва Міністерства оборони США на чолі з Кітом Вебстером надала роз’яснення щодо "Форуму з оборонного співробітництва та закупок", який проводить США 23-26 травня 2016 р. у Вашингтоні. Форум має на меті об’єднати близько 100 представників українських міністерств, відомств, Національної академії наук України, Верховної Ради, РНБО, державних і приватних підприємств, які уклали чи планують укласти контракти щодо закупівлі товарів подвійного призначення з американськими компаніями, та реалізують такі контракти за нових умов.

Темою ділових переговорів із делегацією Orbital ATK була подальша співпраця з українськими підприємствами в рамках програми "Антарес". Сторони також обговорили майбутній пуск ракети-носія "Антарес", який запланований на 24 червня 2016 року. Компанія Orbital ATK запросила представників ДКА бути присутніми на цьому запуску - такий візит був би хорошою нагодою чергової зустрічі для обговорення спільних проектів.


    Прес-служба ДКА
 
06/20/2018: Делегація ДКА бере участь у заходах з космічної тематики ООН у Відні

06/11/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав Головний центр спеціального контролю Національного центру управління та випробувань космічних засобів

06/08/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко зустрівся з Президентом Національної академії наук України

06/07/2018: Круглий стіл молоді ракетно-космічної галузі «Сучасні можливості космічної України» - післямова

06/06/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Союз-ФГ»