Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Депутатське об’єднання «Україна – космічна держава» в ДКА
 


    21 квітня в Державному космічному агентстві України відбулася зустріч керівництва ДКА та депутатів міжфракційного об’єднання «Україна – космічна держава».

    Серед найголовніших питань, які обговорили під час зустрічі – необхідність створення умов для збереження та розвитку космічної галузі України, яка здатна забезпечити прискорений розвиток соціальної та економічної сфери суспільства.

    Голова ДКА Любомир Сабадош розповів про основні проекти Загальнодержавної цільової космічної програми на 2013-2017 роки, необхідність структурних та кадрових змін на підприємствах та активну роботу над створенням нової космічної програми нашої держави на наступні п’ять років.

    Від об’єднання участь взяли Андрій Тетерук - голова об’єднання, Юрій Береза, Віктор Романюк, Олександр Романовський, Артур Герасимов, Максим Курячий, Андрій Немировський та Олексій Скрипник.

    Такі зустрічі між представниками об’єднання та ДКА будуть проводитися на регулярній основі.

 
01/12/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь в урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня народження Сергія Корольова – основоположника практичної космонавтики

12/29/2017: З Новим роком та Різдвом Христовим!

12/27/2017: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Зеніт-3Ф»

12/19/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Королівство Нідерланди

12/15/2017: Інтерв'ю Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка газеті "2000"