Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

В.о. Голови ДКА взяв участь у роботі міжнародного економічного форуму
 

6 жовтня в.о. Голови ДКА Юрій Радченко відвідав Київський міжнародний економічний форум та взяв участь у низці дискусій, панелей, присвячених промисловому потенціалу України, викликам та можливостям, що стоять перед економікою нашої держави на шляху її розвитку, та ін.

Цьогорічний форум, присвячений можливостям України напередодні Четвертої промислової революції, відкрив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Про індустрію 4.0 та промислову політику нашої держави розповів Перший Віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

У рамках форуму Юрій Радченко зустрівся із директором з продажів компанії Hewlett-Packard (HP) Філіпом Траутманом (Philippe Trautmann). Сторони обговорили потенційне взаємовигідне співробітництво в сфері високих технологій та важливість поєднання можливостей ІТ-компанії з потребами космічної галузі. Представник компанії HP запросив керівника космічного агентства відвідати завод у Х’юстоні (США) та ознайомитися з виробничими потужностями компанії

Участь у форумі також узяли народні депутати України, члени Колегії ДКА Віктор Кривенко та Віктор Галасюк, радник Голови ДКА Олег Аршинець та представники підприємств космічної галузі.

Київський міжнародний економічний форум – постійно діючий міжнародний майданчик, де експерти разом із представниками міжнародного бізнесу та влади шукають шляхи розвитку економіки держави, визначають стратегії імплементації кращого світового досвіду, а також будують нові партнерські стосунки для міжнародної торгівлі та глобальних інвестицій.

Прес-служба

 
10/12/2018: Підприємства космічної галузі взяли участь у міжнародних виставках

10/12/2018: Проходить візит польської делегації в Україну

10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

10/03/2018: Пішов з життя доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений машинобудівник України, директор, голова правління «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» Олександр Петрович Верещак