Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Державне космічне агентство України виконало доручення Прем’єр-міністра щодо погашення заборгованості із зарплати підприємств космічної галузі
 

Державне космічне агентство України погасило заборгованість із заробітної плати підприємств космічної галузі.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Агентство вирішило проблему, знайшовши ресурси для погашення заборгованості із заробітної плати та супутніх платежів на підприємствах галузі, в тому числі і на Південному машинобудівному заводі ім. О.М. Макарова. Зокрема, 50 млн грн надійшло від КБ «Південне» як аванс по договорах на виготовлення вузлів ракетних двигунів.

18 листопада, під час «години запитань до Уряду» Володимир Гройсман повідомив про створення робочої групи, яка вивчить можливості виводу з кризи підприємств космічної галузі. Голова Уряду підкреслив, що космічна галузь повинна отримати «серйозну підтримку».

«Я зараз утворюю невелику робочу групу, я хочу детально розібратись, що відбувається в космічній галузі, які розпочаті проекти, чи ефективно вони розпочаті, чи є там величезні проблеми. А я думаю, проблеми там є. Скільки нам потрібно ресурсу, які джерела фінансування, як має працювати система управління космічною галуззю. Це все потребує сьогодні відповіді, тому що там сьогодні немає, я би сказав, ефективної системи навіть управління цією галуззю», - підкреслив Глава Уряду.

Він повідомив, що під час наради в Уряді з представниками космічної галузі, що відбулася напередодні, вони обговорили проблему заборгованості із заробітної плати і домовився з Державним космічним агентством щодо її вирішення.

«Треба виводити ці підприємства з кризи, вони мають величезні можливості і потенціал», - наголосив Володимир Гройсман.

 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega