Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Державне космічне агентство України виконало доручення Прем’єр-міністра щодо погашення заборгованості із зарплати підприємств космічної галузі
 

Державне космічне агентство України погасило заборгованість із заробітної плати підприємств космічної галузі.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Агентство вирішило проблему, знайшовши ресурси для погашення заборгованості із заробітної плати та супутніх платежів на підприємствах галузі, в тому числі і на Південному машинобудівному заводі ім. О.М. Макарова. Зокрема, 50 млн грн надійшло від КБ «Південне» як аванс по договорах на виготовлення вузлів ракетних двигунів.

18 листопада, під час «години запитань до Уряду» Володимир Гройсман повідомив про створення робочої групи, яка вивчить можливості виводу з кризи підприємств космічної галузі. Голова Уряду підкреслив, що космічна галузь повинна отримати «серйозну підтримку».

«Я зараз утворюю невелику робочу групу, я хочу детально розібратись, що відбувається в космічній галузі, які розпочаті проекти, чи ефективно вони розпочаті, чи є там величезні проблеми. А я думаю, проблеми там є. Скільки нам потрібно ресурсу, які джерела фінансування, як має працювати система управління космічною галуззю. Це все потребує сьогодні відповіді, тому що там сьогодні немає, я би сказав, ефективної системи навіть управління цією галуззю», - підкреслив Глава Уряду.

Він повідомив, що під час наради в Уряді з представниками космічної галузі, що відбулася напередодні, вони обговорили проблему заборгованості із заробітної плати і домовився з Державним космічним агентством щодо її вирішення.

«Треба виводити ці підприємства з кризи, вони мають величезні можливості і потенціал», - наголосив Володимир Гройсман.

 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»