Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА Любомир Сабадош з робочим візитом відвідав Республіку Польща
 


2-4 березня 2016 року делегація Державного космічного агентства України на чолі з Головою Любомиром Сабадошем перебувала з робочим візитом у м. Варшаві (Республіка Польща). До складу делегації також увійшли представники підприємств космічної галузі та ректор Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Володимир Кривцов. Мета візиту - продовжити діалог щодо реалізації спільних проектів у космічній сфері.

В рамках візиту відбулася перша зустріч на високому рівні між ДКА та АТ «Польська група озброєнь», під час якої сторони задекларували зацікавленість в пошуку можливостей реалізації спільних проектів. На підтвердження цьому було підписано Меморандум про взаєморозуміння для започаткування спільної роботи.

Під час зустрічі з Президентом Польського космічного агентства Мареком Банашкевичем обговорили порядок діяльності робочих груп експертів, а також проекти та заходи за напрямами: ракети-носії, дистанційне зондування Землі, наукові космічні дослідження, участь у програмі ЄС Горизонт 2020 та співпраця з Європейським космічним агентством. Чергові засідання робочих груп відбудуться 23-24 червня 2016 року в м. Жешув (Республіка Польща) в рамках міжнародного космічного форуму.

Основними темами зустрічі в Інституті авіації стали програма обміну студентів за авіаційним та космічним напрямами, а також застосування напрацювань ВУЗів у спільних проектах.

Прес-служба ДКА

 
04/23/2018: Виступ Голови Державного космічного агентства України П. Дегтяренка на круглому столі молодих фахівців "Сучасні можливості космічної України" 20 квітня 2018 р.

04/20/2018: Круглий стіл «Сучасні можливості космічної країни»

04/19/2018: Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі

04/19/2018: Учасникам круглого столу молодих працівників ракетно-космічної галузі України "Космічні можливості сучасної України"

04/17/2018: Щодо розповсюдження неправдивої інформації національним антикорупційним порталом «Антикор» про затримання в США Голови ДКА Дегтяренка П.Г. та Генерального директора ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» Дегтярева О.В.