Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Кадрові зміни в космічній галузі
 


На виконання доручень Уряду України протягом 2015 року Державною фінансовою інспекцією проводилися ревізії та аудит фінансово-господарської діяльності Державного космічного агентства та його підприємств. Проведені контрольні заходи виявили низку порушень фінансового та бюджетного законодавства під час використання державних коштів деякими підприємствами, серед яких ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля». У своїх висновках Державна фінансова інспекція запропонувала Агентству розглянути питання перебування на посадах керівників підприємств, установ і організацій космічної галузі, які допустили  порушення фінансового законодавства.

Звіти контролюючих органів були розглянуті на Колегії ДКА, в результаті було схвалено комплексний план дій, спрямованих на усунення виявлених фінансових порушень та реалізацію пропозицій ДФІ з визначенням відповідальних виконавців.

За виявлені порушення фінансового законодавства при використанні фінансових ресурсів підприємства та зважаючи на подання Держфінінспекції наказом Голови ДКА від  17 лютого 2016 року № 5-кп Олександра Вікторовича Дегтярева звільнено з займаної посади генерального конструктора-генерального директора ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля».

Також, з метою приведення у відповідність до вимог законодавства прийнято рішення про розділ посад генерального конструктора та генерального директора ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля».

Враховуючи значний досвід та авторитет О.В.Дегтярева, йому запропоновано зайняти посаду генерального конструктора ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» і продовжити роботу на підприємстві.

Нового керівника ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» буде обрано відповідно до нового порядку відбору керівників підприємств державної форми власності, затвердженого у 2015 році Урядом України. Згідно з цим порядком запроваджено відбір виключно на конкурсній основі керівників стратегічних та особливо важливих для держави підприємств.

 

Прес-служба ДКА

 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»