Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Відбулося засідання українсько-польської Робочої групи з питань використання космічного простору
 


23-24 червня 2016 року делегація ДКА перебуває у місті Жешув (Республіка Польща). Проведення спільних заходів у місті, де активно розвиваються компанії та установи авіаційної та космічної галузі Польщі, є особливо актуальним в контексті створення Львівського центру космічного приладобудування. Очікується, що прикордонні міста сусідніх країн стануть платформою для практичного українсько-польського співробітництва.

В рамках візиту проведено засідання українсько-польської Робочої групи з питань використання космічного простору українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. Засідання відбулось на базі регіонального представництва Польського космічного агентства (POLSA). До складу польської делегації увійшли представники POLSA, Центру космічних досліджень Польської академії наук, наукових установ Польщі. Під час засідання сторони обговорили стан та перспективи взаємодії за такими напрямами як дистанційне зондування Землі, наукові космічні дослідження, ракети-носії та узгодили кроки, спрямовані на розвиток співпраці у зазначених сферах.

Учасники засідання відвідали Жешувську політехніку, де ознайомились з напрацюваннями у розробці космічних технологій, сучасною лабораторною базою університету. Зокрема студентами було продемонстровано розроблений ними прототип марсоходу, який переміг на міжнародному конкурсі University Rover Challenge 2016, що проходив у червні поточного року в США за участі біля 60 команд різних країн світу.

Також делегація взяла участь у Форумі інновацій космічного сектору, який проводиться владою Підкарпатського воєводства з метою стимулювання розвитку космічних технологій як інноваційної спеціалізації регіону.


    Прес-служба ДКА
 
01/12/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь в урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня народження Сергія Корольова – основоположника практичної космонавтики

12/29/2017: З Новим роком та Різдвом Христовим!

12/27/2017: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Зеніт-3Ф»

12/19/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Королівство Нідерланди

12/15/2017: Інтерв'ю Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка газеті "2000"