Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

В.о. Голови ДКА зустрівся із астронавтом Європейського космічного агентства
 


5 жовтня 2016 року, у дні відзначення Всесвітнього тижня космосу, відбулася зустріч в.о. Голови ДКА Юрія Радченка та астронавта Європейського космічного агентства Клода Нікольє (Claude Nicollier).

Керівник ДКА ознайомив гостя із основними вітчизняними та міжнародними космічними проектами, участь у яких бере Україна, а також планами в освоєнні та дослідженні космічного простору.

Клод Нікольє відзначив, що Україна була серед піонерів освоєння космосу, має розвинені космічні технології та величезний потенціал. Він високо оцінив співпрацю України та Європи в космічній сфері та висловив впевненість, що 23 країною-членом Європейського космічного агентства стане Україна!

За внесок у вивчення та освоєння космічного простору в.о. Голови ДКА Юрій Радченко нагородив Клода Нікольє нагрудним знаком «За видатні заслуги».

Довідково: Клод Нікольє – астронавт, фізик, астрофізик, єдиний швейцарець, який побував у космосі. Здійснив 4 космічні польоти на усіх типах шатлів, що були в експлуатації після 1986 року, у тому числі дві місії із ремонту орбітального телескопа Hubble. 3 2007 року викладає у Федеральній політехнічній школі Лозани, професор.


    Прес-служба ДКА
 
10/12/2018: Підприємства космічної галузі взяли участь у міжнародних виставках

10/12/2018: Проходить візит польської делегації в Україну

10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

10/03/2018: Пішов з життя доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений машинобудівник України, директор, голова правління «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» Олександр Петрович Верещак