Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

В.о. Голови ДКА зустрівся із астронавтом Європейського космічного агентства
 


5 жовтня 2016 року, у дні відзначення Всесвітнього тижня космосу, відбулася зустріч в.о. Голови ДКА Юрія Радченка та астронавта Європейського космічного агентства Клода Нікольє (Claude Nicollier).

Керівник ДКА ознайомив гостя із основними вітчизняними та міжнародними космічними проектами, участь у яких бере Україна, а також планами в освоєнні та дослідженні космічного простору.

Клод Нікольє відзначив, що Україна була серед піонерів освоєння космосу, має розвинені космічні технології та величезний потенціал. Він високо оцінив співпрацю України та Європи в космічній сфері та висловив впевненість, що 23 країною-членом Європейського космічного агентства стане Україна!

За внесок у вивчення та освоєння космічного простору в.о. Голови ДКА Юрій Радченко нагородив Клода Нікольє нагрудним знаком «За видатні заслуги».

Довідково: Клод Нікольє – астронавт, фізик, астрофізик, єдиний швейцарець, який побував у космосі. Здійснив 4 космічні польоти на усіх типах шатлів, що були в експлуатації після 1986 року, у тому числі дві місії із ремонту орбітального телескопа Hubble. 3 2007 року викладає у Федеральній політехнічній школі Лозани, професор.


    Прес-служба ДКА
 
03/14/2018: День пам’яті Леоніда Каденюка

03/12/2018: Двадцять років після невагомості (або труднощі земного тяжіння). Присвячується пам’яті космонавта Леоніда Каденюка

03/07/2018: 6 березня 2018 року відбувся публічний звіт Голови Державного космічного агентства України Дегтяренка Павла Глібовича

03/03/2018: Голова ДКА України взяв участь у Другому міжнародному форумі з питань освоєння космосу

02/28/2018: 6 березня 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Державного космічного агентства України П.Г. Дегтяренка