Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА зустрівся із Послом КНР в Україні
 


7 липня 2016 року Голова Державного космічного агентства України Любомир Сабадош за ініціативи китайської сторони провів зустріч із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм.

Сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього українсько-китайського співробітництва у освоєнні космосу та початок виконання Програми українсько-китайського співробітництва в космічній сфері на 2016-2020 роки, яка вступила в дію у травні цього року.

Голова Любомир Сабадош відзначив, що українсько-китайське співробітництво в космічній галузі активно розвивається, свідченням чому є зростання майже на половину кількості проектів, які увійшли у нову Програму. Серед основник напрямків співпраці - розробка та створення частин ракет-носіїв та космічних апаратів, наукові дослідження, створення сучасних матеріалів для використання в космічній техніці, дистанційне зондування Землі, обмін даними, отриманими з космосу та ін.

У свою чергу Посол запевнив, що співпраця України з КНР у галузі освоєння космосу є одним з пріоритетних напрямів двосторонніх відносин, і саме спеціалісти з космічної тематики найчастіше приїжджають в Україну. Також Посол підтвердив важливість візиту Голови ДКА до Китаю та відвідування нового космодрому Веньчан.


    Прес-служба ДКА

 
01/12/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь в урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня народження Сергія Корольова – основоположника практичної космонавтики

12/29/2017: З Новим роком та Різдвом Христовим!

12/27/2017: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Зеніт-3Ф»

12/19/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Королівство Нідерланди

12/15/2017: Інтерв'ю Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка газеті "2000"