Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
 

  Розробником проекту акту є Державне космічне агентство України.

  Метою прийняття акту є приведення Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» у відповідність до вимог національного та міжнародного законодавства у сфері космічної діяльності.

  Зазначена мета досягається шляхом доповнення частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» пунктом 34 такого змісту:
  «34) розроблення, випробування, виробництво, експлуатація ракет-носіїв, космічних апаратів та їх складових частин, наземного комплексу управління космічними апаратами та його складових частин.».

  Проект акту буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Державного космічного агентства України - http://www.nkau.gov.ua

  Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту акту становить один місяць з дня його оприлюднення

  Пропозиції та зауваження до проекту акту прийматимуться управлінням з розпорядження державним майном Державного космічного агентства України поштою на адресу - 01010, м. Київ, вул. Московська, 8; на електронну адресу - kolobkov@nkau.gov.ua.


  проект ЗУ.docПояснювальна записка до законопроекту.docНаукова записка.pdf

 
01/12/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь в урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня народження Сергія Корольова – основоположника практичної космонавтики

12/29/2017: З Новим роком та Різдвом Христовим!

12/27/2017: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Зеніт-3Ф»

12/19/2017: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав з робочим візитом Королівство Нідерланди

12/15/2017: Інтерв'ю Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка газеті "2000"