Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі
 


    16-18 квітня 2018 року делегація Державного космічного агентства України на чолі з Головою ДКА Дегтяренком П.Г. взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі, який щорічно проходить в м. Колорадо Спрінгз (США). До складу делегації також увійшли представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля».

    Космічний симпозіум утвердився в якості однієї з найважливіших подій глобального рівня, що забезпечує взаємодію між урядом і промисловістю не тільки на національному, а і на міжнародному рівні. Протягом останніх років захід також став широко відомим як головний форум з питань космічних політик та програм.

    Цьогорічний 34-й Космічний симпозіум зібрав понад 9000 учасників зі всього світу, в тому числі спікерів, волонтерів, викладачів, студентів, керівників космічних агентств та військових космічних установ США і низки країн світу. В рамках 34-го Космічного Симпозіуму представлені презентації та працюють дискусійні панелі, які охоплюють всі аспекти космічної діяльності.

    В рамках участі у Симпозіумі делегація ДКА провела низку передбачених програмою візиту ділових зустрічей з урядовими установами та компаніями США під час яких обговорювались можливості подальшого розвитку двосторонньої співпраці у космічній сфері.

 
05/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»

05/02/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко взяв участь у Міжнародному авіакосмічному салоні «ILA-2018»

04/24/2018: У Дніпрі пройшла XVI Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

04/23/2018: Виступ Голови Державного космічного агентства України П. Дегтяренка на круглому столі молодих фахівців "Сучасні можливості космічної України" 20 квітня 2018 р.

04/23/2018: У Дніпрі пройшла XX Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»