Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

У Дніпрі пройшов відкритий конкурс «Мирний Космос»
 


    16-17 лютого 2018 року в м. Дніпро на базі Обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (ДОЦНТТ та ІТУМ) пройшов 37-й обласний відкритий конкурс «Мирний Космос».

    Конкурс проводиться з 1981 року і збирає багато юнаків та дівчат віком від 10 до 18 років, які захоплюються космосом та ракетно-космічним моделюванням, і для багатьох з них ця захопленість стає сенсом життя.

    Переможці обласного конкурсу будуть приймати участь у Всеукраїнських, міжнародних конференціях та турнірах юних космонавтів, Всеукраїнському конкурсі винахідників та раціоналізаторів, Зоряний шлях, а також у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність», який щорічно проводиться в м. Ужгороді.

    Цього року Національний центр аерокосмічної освіти молоді їм О.М. Макарова на конкурсі представила команда з 25 учнів Центру. Багато хто з них посіли призові місця.

 
06/11/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав Головний центр спеціального контролю Національного центру управління та випробувань космічних засобів

06/08/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко зустрівся з Президентом Національної академії наук України

06/07/2018: Круглий стіл молоді ракетно-космічної галузі «Сучасні можливості космічної України» - післямова

06/06/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Союз-ФГ»

06/01/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за І квартал 2018 року