Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова
 


  Щорічно 1 вересня Україна святкує День знань. До цього свята був приурочений День відкритих дверей Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова. Зацікавлені мрійники починають свій шлях освоєння Космосу, дивлячись на досягнення попередніх поколінь. А інтерес до фізики, математики, астрономії, інформатики веде дитяче серце до здійснення мрії. Школярі з різних навчальних закладів міста Дніпра слухали цікаві лекції, дивилися фільми, відвідали навчально-виставковий комплекс НЦАОМ ім. О.М.Макарова.

  Начальник навчально-методичного відділу Килимник Марина Володимирівна розповіла присутнім про історію створення Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова, про конференції та конкурси, що проводяться в Аерокосмічному центрі.

  Людмила Леонідівна Вахрушева, зав.навчальним сектором, познайомила учнів та їх батьків з пріоритетними напрямками роботи НЦАОМ, зі структурою Аерокосмічної школи, Комп'ютерної школи, гуртків аерокосмічного спрямування.

  Про роботу Лабораторії ракетно-космічного моделювання доповів керівник Лабораторії РКМ - Бондаренко Сергій Григорович, к.т.н., доцент ДНУ імені Олеся Гончара, суддя національної категорії з ракето-модельного спорту.

  Інформацією про сучасний стан і перспективи розвитку космонавтики поділився з присутніми - Белогуров Станіслав Олексійович, викладач аерокосмічної школи НЦАОМ ім. О.М.Макарова, к.т.н., доцент ДНУ імені Олеся Гончара.

  Про закони і еволюцію Всесвіту, про напрямки діяльності людини в Космосі, розповів школярам викладач аерокосмічної школи НЦАОМ ім. О.М.Макарова, к.т.н., доцент ДНУ імені Олеся Гончара - Шевцов Василь Юхимович.

  В кінці зустрічі для всіх бажаючих була організована екскурсія в навчально-виставковий комплекс Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім.А.М.Макарова.

 
10/12/2018: Підприємства космічної галузі взяли участь у міжнародних виставках

10/12/2018: Проходить візит польської делегації в Україну

10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

10/03/2018: Пішов з життя доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений машинобудівник України, директор, голова правління «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» Олександр Петрович Верещак