Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Підписано Меморандум про співробітництво з Південно-Африканською Республікою
 


29 вересня 2016 року в рамках участі делегації ДКА на чолі з Першим заступником Голови Олександром Голубом у 67-ому Міжнародному астронавтичному конгресі (м. Гвадалахара, Мексиканські Сполучені Штати) відбулася зустріч з делегацією Національного космічного агентства ПАР (SANSA), яку очолив Заступник виконавчого директора SANSA Потлакі Майне.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи започаткування співробітництва між країнами у космічній сфері. За результатами переговорів було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Національним космічним агентством ПАР щодо співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Наявність договірно-правової бази двостороннього співробітництва у космічній сфері дозволить розпочати роботу щодо визначення конкретних перспективних напрямів взаємодії та започаткування практичної співпраці між космічними агентствами та підприємствами двох країн.

 
12/05/2018: До 21-ї річниці польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка

12/04/2018: Двадцять перша річниця польоту українського космонавта Леоніда Каденюка на космічному шаттлі «Колумбія» (19 листопада – 5 грудня 1997 року)

11/26/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за 9 місяців 2018 року

11/21/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Вега»

11/19/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Антарес»