Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Підписано Меморандум про співробітництво з Південно-Африканською Республікою
 


29 вересня 2016 року в рамках участі делегації ДКА на чолі з Першим заступником Голови Олександром Голубом у 67-ому Міжнародному астронавтичному конгресі (м. Гвадалахара, Мексиканські Сполучені Штати) відбулася зустріч з делегацією Національного космічного агентства ПАР (SANSA), яку очолив Заступник виконавчого директора SANSA Потлакі Майне.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи започаткування співробітництва між країнами у космічній сфері. За результатами переговорів було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Національним космічним агентством ПАР щодо співробітництва у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях.

Наявність договірно-правової бази двостороннього співробітництва у космічній сфері дозволить розпочати роботу щодо визначення конкретних перспективних напрямів взаємодії та започаткування практичної співпраці між космічними агентствами та підприємствами двох країн.

 
10/12/2018: Підприємства космічної галузі взяли участь у міжнародних виставках

10/12/2018: Проходить візит польської делегації в Україну

10/09/2018: В ДКА відбувся міжнародний семінар з питань супутникової навігації

10/03/2018: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Королівством Нідерланди у космічній сфері

10/03/2018: Пішов з життя доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений машинобудівник України, директор, голова правління «АТ науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань» Олександр Петрович Верещак