Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Стосовно доступу іноземних журналістів на територію підприємств сфери управління ДКА
 


У зв’язку з інформацією стосовно відмови у прийомі журналістів на ДП «ВО ПМЗ ім. О.М.Макарова», що міститься в опублікованій 28 вересня 2017 року в газеті The New York Times статті «Two North Korean Spies, a Ukrainian Jail and a Murky Tale» (https://www.nytimes.com/2017/09/28/world/europe/north-korea-ukraine-missiles.html?mcubz=1), Державне космічне агентство України повідомляє про наступне.

Державне космічне агентство України та підприємства, що належать до сфери його управління, є відкритими для спілкування з журналістами, зокрема іноземними. Разом з тим, з огляду на особливий режим доступу на територію підприємств галузі, а також заходи, пов’язані із захистом інформації з ракетно-космічної тематики звертаємо увагу на необхідність дотримання ними наступних вимог. Необхідне офіційне звернення іноземного видання на адресу ДКА (01010, Україна, Київ, вул. Московська, 8, факс +380442816209, e-mail: yd@nkau.gov.ua) та підприємство стосовно дозволу на відвідання підприємства у якому зазначено пропоновані дати та час візиту, прізвища та посади осіб, які мають намір відвідати підприємство, а також перелік питань до інтерв’ю. До зазначеного звернення повинні додаватись копії паспортів осіб, що мають намір відвідати підприємство.

Зазначене звернення проходить опрацювання, яке може тривати до двох тижнів. Рішення щодо допуску на територію підприємства та окремих його виробничих чи інших приміщень, а також надання відповідної інформації приймається за результатами опрацювання звернення.

 
06/11/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко відвідав Головний центр спеціального контролю Національного центру управління та випробувань космічних засобів

06/08/2018: Голова ДКА Павло Дегтяренко зустрівся з Президентом Національної академії наук України

06/07/2018: Круглий стіл молоді ракетно-космічної галузі «Сучасні можливості космічної України» - післямова

06/06/2018: Відбувся успішний пуск ракети-носія «Союз-ФГ»

06/01/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за І квартал 2018 року