Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Стосовно доступу іноземних журналістів на територію підприємств сфери управління ДКА
 


У зв’язку з інформацією стосовно відмови у прийомі журналістів на ДП «ВО ПМЗ ім. О.М.Макарова», що міститься в опублікованій 28 вересня 2017 року в газеті The New York Times статті «Two North Korean Spies, a Ukrainian Jail and a Murky Tale» (https://www.nytimes.com/2017/09/28/world/europe/north-korea-ukraine-missiles.html?mcubz=1), Державне космічне агентство України повідомляє про наступне.

Державне космічне агентство України та підприємства, що належать до сфери його управління, є відкритими для спілкування з журналістами, зокрема іноземними. Разом з тим, з огляду на особливий режим доступу на територію підприємств галузі, а також заходи, пов’язані із захистом інформації з ракетно-космічної тематики звертаємо увагу на необхідність дотримання ними наступних вимог. Необхідне офіційне звернення іноземного видання на адресу ДКА (01010, Україна, Київ, вул. Московська, 8, факс +380442816209, e-mail: yd@nkau.gov.ua) та підприємство стосовно дозволу на відвідання підприємства у якому зазначено пропоновані дати та час візиту, прізвища та посади осіб, які мають намір відвідати підприємство, а також перелік питань до інтерв’ю. До зазначеного звернення повинні додаватись копії паспортів осіб, що мають намір відвідати підприємство.

Зазначене звернення проходить опрацювання, яке може тривати до двох тижнів. Рішення щодо допуску на територію підприємства та окремих його виробничих чи інших приміщень, а також надання відповідної інформації приймається за результатами опрацювання звернення.

 
09/10/2018: День відкритих дверей в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова

09/07/2018: Уряд затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018—2022 роки

08/31/2018: 27 років космічної держави України

08/23/2018: З Днем Незалежності України!

08/23/2018: Прес-реліз щодо запуску ракети-носія Vega