Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Голова ДКА відвідав Державне підприємство «Укркосмос»
 


  13 вересня 2017 року Голова Державного космічного агентства України Дегтяренко Павло Глібович відвідав Державне підприємство «Укркосмос».

  Метою візиту було обговорення стану справ на підприємстві космічної галузі, підпорядкованому ДКА України, та реалізації важливого для нашої держави проекту створення Національної супутникової системи зв’язку «Либідь».

  Під час візиту Голова ознайомився з основними показниками діяльності підприємства та оглянув його інфраструктуру, особливу увагу було приділено Центру управління польотом космічного апарату «Либідь». Окрім проекту «Либідь» Голова агентства ознайомився з новими, перспективними напрямками роботи підприємства, зокрема проектом створення технологічної площадки регіонального телемовлення «Країна ТБ» та проектом DTH платформи на основі здійсненої протягом останніх двох років глибокої модернізації обладнання телепорта підприємства.

  Ознайомився Голова агентства також з умовами розміщення, організації та охорони праці на підприємстві, станом виплати заробітної плати та соціального захисту працівників.

  На нараді керівного складу підприємства він наголосив, що проект «Либідь» обов’язково має бути реалізованим, не зважаючи на всі труднощі. За підсумками свого візиту Голова ДКА дав позитивну оцінку роботі підприємства.


  Прес-служба ДКА

 
11/17/2017: 20-річчя польоту першого космонавта України Л.К. Каденюка

11/17/2017: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності галузі за 9 місяців поточного року

11/15/2017: Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко: «Щоб успішно конкурувати, ми повинні структурно й організаційно відповідати сьогоднішнім викликам та ринковим вимогам»

11/13/2017: Делегація ДКА бере участь у Міжнародному авіаційно-космічному салоні Dubai Airshow-2017

11/13/2017: Голова ДКА відвідав філію НЦУВКЗ – Головний центр спеціального контролю